POMALÝ VARNÝ OKO Z KULATÉHO PEČENA

POMALÝ VARNÝ OKO Z KULATÉHO PEČENA

O víkendech mám rád skvělou pečínku a také výkony mé domácnosti. Je to fantastický způsob, jak vydělat jídlo pro velký tým jednotlivců a zároveň mít na začátku pracovního týdne skutečně skvělé zbytky.

Oko kulaté pečeně je vlastně šťavnatá redukce, ideální pro pomalé vaření. Díky příležitosti, kterou provádí, se prakticky rozpadá. V balení s mrkví, cibulí, celerem a také bramborami vytváří velmi chutný pokrm.

Mletý česnek a koření na pečeně vytáhnou z jídla všechny ty nejlepší chutě a také se zvlášť efektivně míchají s hovězím masem různé jiné šťávy a louhovat. Je tedy skvělé, budete si přát mít k dispozici skutečně bagetu, která zasytí veškerou tekutinou!

Pro zubní výplň v době oběda nebo dokonce večeře v chladném období je to ve skutečnosti těžké porazit. Je to tradiční jídlo, které určitě nikdy nevyjde z designu.

POMALÝ VARNÝ OKO Z KULATÉHO PEČENA

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Jednoduché čištění! Pouze jeden hrnec k čištění – dobře, je zde redukční panel a také jeden bod nebo více!

Výhoda! Umístěte vše k sobě v časných ranních hodinách, stejně jako to bude jistě skutečně provedeno, když budete vzadu na večeři.

Je to srdečné! Vaše křehká pečeně se jistě připraví k výkonu spolu se zeleninou na večeři pro zubní plombu!

🥘 Potřebné materiály

To jsou vlastně všechny docela konvenční pražené komponenty. Jablečný ocet je ve skutečnosti kromě své vlastní práce výjimečný i pro svou vlastní preferenci.

3 kila navíc Eye of Rounded Roast – Eye of Rounded Roast je ve skutečnosti libové, obtížné maso, které se efektivně peče nebo dokonce může být nakrájeno na dušené maso.
1 velká báječná cibule – Nakrájenou cibuli smíchejte s prakticky jakýmkoliv typem chutného jídla, které se hodí ke všemu. Použijte nažloutlou cibuli nebo dokonce bílou cibuli, pokud je to přesně to, co nosíte na dlani.
2 lžičky mletého česneku – Česnek stejně jako cibule jsou vlastně ideální skupinou. Redukovaná a zdlouhavá příprava pokrmů jistě propeče všechny a také vytvoří sladší chuť.
3 velké červenohnědé brambory – Před použitím je očistěte a nakrájejte na kostky, ale není potřeba je loupat!
2 nástroje Mrkev – Směrem k přípravě, nakrájení a čištění.
3 žebra celer – Čisté a také nakrájejte tyto.
1 ½ hrnku Beef Brew – Uvařte páru cokoli v hrnci. Pokud si přejete výsledek podobný polévce (nebo dokonce máte v úmyslu HODNĚ omáčky!), přidejte mnohem více.
1 polévková lžíce jablečného octa – jablečný ocet pomáhá změkčit maso, proto jej dejte na pečeně.
6 lžic Roast Roast Seasoning – mám na to vlastně také jídlo, nebo dokonce můžete snadno použít vaši preferovanou značku.
2 Gulf Leaves behind – Nenechte se zlákat tím, abyste se jim vyhnuli, protože obsahují spoustu chutí!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Fantastickou složkou pomalých varných jídel je ve skutečnosti jednoduchost. Jednoduše umístěte cokoli a také to přeměňte!

1. Zahrňte maso i zeleninu

Velká nakrájená skvělá cibule úrovně 1 a 2 čajové lžičky nasekaného česneku po celou dobu nízké hladiny vašeho hrnce. Poté vložte do hrnce 3 kila kulaté pečeně navíc a přidejte 3 velké nakrájené brambory na kostky, 2 mrkve nakrájené na plátky a také 3 celer nakrájený na žebra.

2. Přidejte tekutiny a koření

Do hrnce přidejte 1 ½ hrnku hovězího vývaru a maso pokapejte 1 lžící jablečného octa. Poté maso i zeleninu zlehka opepřete spolu s 6 lžícemi koření na pečeně. Přidejte 2 listy ze zálivu pro další chuť.

3. Připravte se i proveďte

Nakonec připravte maso spolu s poklicí opakovaně zahřáté na 8 až 10 hodin nebo dokonce znovu na 5 až 6 hodin. Hovězí maso bude při přípravě jistě skutečně křehké. Když se skutečně provádí, vyjměte maso směrem k kousku, stejně jako to provádějte spolu se zeleninou (*viz podrobnosti).

 

 

Author: Dylan Coleman