VÁNOČNÍ CRACK

RECEPT NA VÁNOČNÍ CRACK

Naše domácnost je má ráda v kteroukoli roční dobu, ale ve skutečnosti jsou další příjemné na rozdávání během vánočních prázdnin.

Potřebujete pouze 5 komponentů, pokud se nerozhodnete vynechat mandle…slané sušenky, máslo, hnědý cukr, bramborové lupínky z mléčné čokolády a také plátky mandlí (nebo dokonce nakrájené). Na začátku předehřejte svůj sporák na 400 stupňů F (205 stupňů C) a shromážděte varný list spolu s lehkou hliníkovou fólií nebo dokonce pergamenovou zprávou.

Lehkou hliníkovou fólii nebo dokonce pergamenovou zprávu namažte máslem, stejně jako umístěte slané sušenky, sodíkovou hranou nahoru, v řadách až po celou plochu varného plechu.

Integrujte máslo a cukr do hrnce a poskytněte pohyb páry při střední až vysoké teplotě.

Cukr a máslo dejte na 3 minuty do páry, často míchejte, poté položte přímo na slané sušenky na plech.

Použijte stěrku nebo dokonce lžíci k tomu, abyste se slanými tyčinkami rovnoměrně vypořádali s cukrovou směsí, přičemž karamelizovanou úroveň zcela přitlačte ke stranám varného plechu.

Vařte při 400 úrovních F (205 úrovní C) po dobu asi 6 minut nebo dokonce až do chvíle, kdy karamel začne bublat, poté odstraňte ze sporáku a nastříkejte lahodné čokoládové bramborové lupínky na hladinu cukru.

Nechte lahodné čokoládové bramborové lupínky rozmrazit asi 5 minut, poté pomocí špachtle rozprostřete hladinu lahodné čokolády tak, abyste se s hladinou cukru úplně vyrovnali a lahodnou čokoládu úplně vytlačili ze stran plechu na vaření.

Do lahodné čokolády nastříkejte plátky mandlí nebo dokonce vánoční posypy a všechny je opatrně zatlačte přímo na úroveň lahodné čokolády.

Povolte úplně úžasné na úrovni prostorové teploty, poté se přesuňte na třicet minut k lednici, než karamel poškodíte.

 

VÁNOČNÍ CRACK

 

Komponenty

4 unce slané sušenky (2 + sáčky v základní krabici)
1 hrnek másla (slané, 2 tyčinky)
1 hrnek hnědého cukru
11,5 unce mléčné lahodné čokoládové bramborové lupínky (jedno balení)
1 hrnek mandlí (nakrájené, nakrájené nebo dokonce nakrájené na plátky – nebo dokonce na výběr mandlí nebo dokonce vánočních posypů)

 

Pokyny

Předehřejte sporák na 400 stupňů F (204 stupňů C). Kolekce varné desky spolu s lehkou hliníkovou fólií nebo dokonce pergamenovou zprávou a také máslem na povrchu. Umístěte slané sušenky, sodíkovou hranou nahoru, v řadách na máslem namazané ploše až do vaření plechu je vlastně úplně vyřízeno.

Integrujte máslo a cukr do hrnce a poskytněte středně vysoké teplo. Připravte v proudící páře po dobu 3 minut, často míchejte. Odstraňte máslo a cukrovou směs pocházející z teplého, stejně jako rovnoměrně položte na slané sušenky. V případě potřeby použijte špachtli nebo dokonce lžíci k infikování stran varného plechu.

Vařte asi 6 minut (hladina karamelu bude jistě skutečně bublat), poté odstraňte ze sporáku.

Přidejte lahodné čokoládové bramborové lupínky, všechny je nastříkejte na teplou hladinu karamelu a nechte je po dobu 5 minut rozmrazit.

Rozmraženou lahodnou čokoládu rozprostřete stěrkou, zcela přitlačte ke stěnám plechu na vaření a vypořádejte se se sušenkami a zcela zkaramelizovanou úrovní.

Nastříkejte na rozmraženou lahodnou čokoládu libovolnou ořechovou pokrývku nebo dokonce vánoční posyp a poté opatrně vtlačte přímo do lahodné čokolády pro nejlepší výsledky. Úplně povolte k úžasnému na úrovni vesmírné teploty.

Před poškozením dejte na třicet minut do lednice. Odloupněte lehkou hliníkovou fólii nebo dokonce pergamenovou zprávu, abyste začali poškozovat karamel. Uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě (nádobách).

Author: Dylan Coleman